DLA KLIENTA

Mają Państwo firmę transportową i poszukują wykwalifikowanych kierowców?

Współpraca z naszym biurem pośrednictwa pracy FAZ-Logistics to najlepsze rozwiązanie. Od wielu lat pomagamy firmom w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Dzięki nam firmy transportowe:

  • uzyskują doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • dotrzymują terminów dostaw
  • przestrzegają czasu pracy kierowców
  • otrzymują pracowników w sezonie urlopowym
  • znajdują zastępstwo w czasie choroby kierowcy

Wystarczy, że określą Państwo, ilu kierowców potrzebujecie, a my następnie znajdziemy dla Waszej firmy osoby z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami. Zaoszczędzimy Wasz cenny czas i pieniądze, ponieważ sami zajmiemy się podpisywaniem umów z kierowcami, wypłatą wynagrodzeń i rozliczaniem urlopów. Dzięki temu wszelkie prace administracyjne przechodzą na nas. Sprawimy, że prowadzenie firmy transportowej okaże się dla Państwa proste i przyjemne.

Głównym założeniem Biura Pośrednictwa Pracy FAZ Logistics jest obsługa potencjalnych klientów (firm transportowych) w zakresie selekcji, rekrutacji i outsourcingu kierowców z uprawnieniami na prawo jazdy kategorii C+E, specjalizujących się w transporcie międzynarodowym na terenie Europy.

Posiadamy uprawnienia do profesjonalnej usługi pośrednictwa pracy podczas rekrutacji pracowników w sektorze Transport, Spedycja i Logistyka.

Zajmujemy się dokładnym wyszukaniem kierowców o wskazanych przez Państwa doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach, tak aby współpraca z nami przynosiła długofalowe korzyści oraz wysoki poziom zadowolenia. Obsługujemy klientów na terenie Polski i Holandii.

Kierowcy FAZ-Logistics posiadają:

  • kwalifikacje zawodowe
  • prawo jazdy kategorii C+E
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe w transporcie towarów
  • dokumenty związane z pobytem i zatrudnieniem w Polsce bądź Holandii
  • dokumenty pozwalające na wykonywanie zawodu kierowcy na terenie całej Unii Europejskiej w zgodzie z Ustawą o transporcie Drogowym

Oferujemy profesjonalną obsługę kadrową związaną z wszystkimi wymaganymi dokumentami pracowniczymi. FAZ-Logistics to gwarancja zatrudnienia najlepszych kierowców z uprawnieniami C+E!

Nasi Kierowcy C+E to prawdziwi specjaliści. Odpowiadają za prawidłowy i przepisowy transport towarów oraz za za majątek firm. I co najważniejsze, kierowcy FAZ Logistics stanowią świetną wizytówkę firm transportowych, odpowiednio reprezentując ich u swoich klientów podczas załadunków i rozładunków.

FAZ Logistics to gwarancja pewności, poczucia spokoju, rzetelności i zaufania! Pozwól nam przejąć część swoich obowiązków.

Przejrzyste i bezpieczne zasady współpracy tylko w FAZ-Logistics. Zapraszamy!

Transport nie śpi, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny / 7 dni w tygodniu!

OFERTA

 Jak to wygląda ?

FAZ Logistics kompleksowo obsługuje swoich Klientów. Prowadzimy pełną administrację związaną z zatrudnieniem, rozliczamy czasu pracy kierowcy zawodowego, diety i ryczałty. Bierzemy pełną odpowiedzialność za poprawne rozliczanie czasu pracy oraz delegacji na terenie Niemiec i Francji. Od firm transportowych oczekujemy tylko potwierdzenia godzin pracy, reszta należy do Nas!

ZATRUDNIENIE TYMCZASOWE:

Obsługujemy swoich Klientów również w trybie tymczasowym. Współpraca z doświadczonym kierowcami CE pozwala nam zrealizować każdy rodzaj zlecenia.

 Rekrutacja stała:

Zajmujemy się wyszukaniem, selekcją i rekrutacją potrzebnych kierowców CE. Dostęp do szerokiego grona kierowców pozwala nam w pełni dostosować się do potrzeb i oczekiwań każdej firmy transportowej.

 Projekty:

Na zlecenie Klientów przygotowujemy niezbędną grupę kierowców CE delegowanych do specjalnych zadań projektowych i kontraktowych, których termin wykonania i efekt jest z góry ustalany.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?