O FAZ

FAZ Drivers to młoda dynamicznie rozwijająca się firma, wypełniona wielką pasją do Transportu. Energiczny, doświadczony zespół, który od wielu lat funkcjonuje w obsłudze zatrudnienia dla branży TSL, jest do Państwa dyspozycji 24/7 gotowy na wszelkie wyzwania.

Naszym motto jest: make this done!

Chcemy i rozwiązujemy problemy naszych klientów!

Branża transportowa, często wymaga od nas daleko idących poświęceń i rozwiązywania przeróżnych problemów, w których najczęściej dzielą setki kilometrów.

Dla FAZ Drivers to Klient i Kierowca są w centrum naszej działalności – i to FAZ musi sprawić, że obie strony są zadowolone!

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie pracy firmom transportowym aby koncentrowały się na swojej flocie, ładunkach i innych obowiązkach związanych bezpośrednio z transportem, a sprawy związane z personelem i obsługą HR podzieliła się z FAZ Drivers.

FAZ Drivers patrzy na transport szerokim horyzontem!

Zakres usług

Obsługa FAZ to głównie transport chłodniczy, transport kontenerowy i transport plandekami. Naszym celem jest wsparcie Klientów i maksymalizacja efektywności zarządzania czasem, który poświęcają na procesy rekrutacji kierowców międzynarodowych, obsługę zatrudnienia i wsparcie codziennego planningu. Cenimy sobie jakość, wysoki standard, elastyczność i efektywność naszych usług.

Nasi kierowcy CE obsługują transport we wszystkich najważniejszych kierunkach w całej Europie. Posiadają bogate doświadczenie w największych centrach logistycznych, portach morskich i w wielu innych strategicznych miejscach.

Dostosowujemy się do potrzeb rynku

Przez cały czas kontrolujemy zmiany na rynku pracy i obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na kierowców C+E (tymczasowych i stałych). Nabraliśmy wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam współpracować z firmami transportowymi na jeszcze wyższym poziomie.

W odpowiedzi na oczekiwania przedsiębiorców dbamy o zapewnienie alternatywnych form zatrudnienia kierowców ciężarowych, profesjonalne doradztwo, pomoc w motywowaniu i rozliczanie kierowców za konkretne efekty.

Dlaczego FAZ Logistics

Patrzymy na transport szerokim horyzontem, więc warto Nam zaufać!

Naszym celem jest wsparcie Klientów i maksymalizacja efektywności zarządzania czasem.

Transport nie śpi, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny / 7 dni w tygodniu!

 Nasi kierowcy CE obsługują transport we wszystkich najważniejszych kierunkach w całej Europie.